Відео: у Бурині зачарувала і привабила жителів та гостей міста прекрасна виставка-ярмарок

Як уже розповыдав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, 30 березня 2018 року у Буринському районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів Буринщини «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю» в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

У фойє будинку культури дыяла прекрасна виставка-ярмарок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Родинний скарб малої батьківщини від прадідів до майбуття».

Пропонуємо читачам інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) відео КINO-VIDEO STUDIA FORMAT Олександр Ігнатенко з цієї виставки.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.