Відео: чи буде в Сумах спільна лазня для чоловіків та жінок?

Олександр Зінченко, студент СумДПУ, гравець збірної команди України та англійського футбольного клубу «Манчестер Сіті» має думку щодо того, як зацікавити туристів відвідувати місто Суми.

Цією ідеєю він, зокрема, поділився в ютуб-програмі про спортсменів під назвою «Отдушивдушу»…

Олександр пропонує в Сумах відкрити лазню спільну для чоловіків і жінок, щоб усі тут були без купальників – як це є в Нідерландах.

«Я би в Сумах таке відкрив би… було б сильно. І ніякий слоган тоді не потрібен», – не то жартома, не то в серйоз зауважив Олександр Зінченко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.