Відео: у Кубку АФС сніжківський ФК «Гранум» забиває гол…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)у розділі СПОРТ, у залі спортивного комплексу Інституту фізкультури Сумського державного педагогічного університету відбулися чвертьфінальні матчі Кубка ліги АФС.

Найбільш непередбачуваним, драматичним та загалом досить спірним виявився поєдинок між ФК «Гранум» (Сніжки) та «Юнітас» (Суми).

Програючи з рахунком 0:3, сніжківці відквитали два м’ячі, і був забитий ще і третій гол. Це досить чітко видно на відео.

Проте суддя не зарахував цього гола. І «Грануму» зарахована поразка з рахунком 2:3...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.