Апаратна нарада при голові Сумської ОДА 26.02.2018 року (відео)

Сьогодні, 26 лютого 2018 року, відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації. Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Микола Подопригора доручив керівникам на місцях надати до 20 березня 2018 року повноцінну інформацію про вільні землі несільськогосподарського призначення у розрізі районів

Під час апаратної наради директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Ігор Кривозуб доповів про результати проведеного за дорученням Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка моніторингу земель промисловості на території області.

За його інформацією, відповідально до роботи поставилися Білопільська, Великописарівська, Глухівська, Конотопська, Краснопільська, Кролевецька, Путивльська, Роменська, Середино-Будська, Сумська, Тростянецька, Ямпільська райдержадміністрації. Не вжили належних заходів для виконання протокольного доручення Буринська, Лебединська, Липоводолинська, Недригайлівська, Охтирська, Шосткинська райдержадміністрації, повідомив сайт sm.gov.ua

Пропонуємо читачам БіЖ подивитися відео з апаратної наради – ознайомитися з іншими питаннями, які обговорювалися на ній.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.