Пам’ятаючи про минуле, будується майбутнє...

Пам’ять – це один з найбільших скарбів, якими володіє людство. Пам’ятаючи про минуле, суспільство будує майбутнє. Напередодні святкування 73-ї річниці Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення, працівники Буринське бюро правової допомоги Марія Бондаренко та Аліна Тюндер відвідали ветеранів учасників Другої світової війни - Чубенко Олександру Антонівну та Голосного Павла Олексійовича, які проживають у місті Буринь.

Вони поспілкувались з ветеранами, особисто висловили вдячність за те, що 73 роки тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам.

У свою чергу, ветерани розповіли про тяжкі роки війни, насичене післявоєнне життя, хвалились онуками та ділились наболілими проблемами, а саме – перерахунком пенсії та порядком нарахування субсидії, на які спеціалісти бюро надали фахові консультації.

Також Марія Бондаренко роз’яснила порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги, адже Чубенко А.О. та Голосний П.О. є відповідними суб’єктами даного права.

По закінченню візиту фахівці бюро надали буклети правового характеру правопросвітницького проекту «Я маю право!» та брошури з контактними даними та номерами телефонів бюро та центру.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.