Магнітні бурі у травні 2018 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ в розділі СУСПІЛЬСТВО детально розповідав про магнітні бурі в квітні 2018 року.

Нинішнього місяця магнітна буря першого і другого рівня за п'ятибальною шкалою накриє Землю 7 і 17 травня 2018 року відповідно.

Тому варто заздалегідь підготуватися до коливань, викликаних активністю Сонця.

7 травня 2018 року очікується магнітна буря рівня G1, а 17 – магнітна буря рівня G2.

Крім того, магнітосфера Землі буде обуреної протягом 8 і 18 травня 2018 року.

У дні магнітних бур потрібно бути досить дбайливими до свого здоров'я – лікарі рекомендують більше відпочивати, пити м'ятний чай і гуляти на свіжому повітрі.

Особливо потрібно уважно за собою стежити гіпертонікам і тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями.

Такі люди можуть в ці дні страждати від головного болю, бути дратівливими і відчувати тривогу.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.