Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу: 13 жовтня 2018 року ФК «Гранум» у Сніжках зіграє з ФК «Тулиголовець»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ – єдиний на Сумщині – постійно і детально розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумської області.

Якось непомітно футбольний сезон у «вишці» добігає до свого заключного 18 туру.

І хоча і в ньому деякі матчі будуть перенесені, все ж таки незабаром стануть відомими й чемпіон і призери турніру.

На дещо пізніший термін переносяться такі поєдинки:

ФК «Альянс» - ФК «Тростянець»

ФК «LS Grоup» - ФК «Кролевець»

Отже, у 18 турі, 13 жовтня 2018 року, відбудуться матчі:

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) - ФК «Шостка»

ФК «Гранум» (Сніжки) - ФК «Тулиголовець» (Тулиголовець)

Обидва поєдинки розпочнуться о 13 годині.

ФК «Гранум» (Сніжки) до закінчення чемпіонату проведе ще дві гри – з ФК «Тулиголовцем» (Тулиголовець) та ФК «Вікторія» (Миколаївка).

Відзначимо, що в «гранумців» залишаються шанси в дебютному для них сезоні у Вищій лізі Сумщини з футболу ввійти до 6 кращих команд.

Уболівальники сніжківців надіються й сподіваються, що їх команда в останніх двох поєдинках порадує їх впевненою грою і набраними очками.

А от ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2» (Ромни) вже зіграв усі матчі в турнірі. І завершив його поразкою 1:2 від ФК «Вікторія» (Миколаївка).

На світлині: всього два матчі залишається провести гравцям ФК «Гранум» (Сніжки)у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу в сезоні 2018 року.

Світлина Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.