14 жовтня 2018 року відбудеться не зіграний матч на першість Недригайлівщини з футболу між командами ФК «Іваниця» та ФК «Космос» (Терни)

Сьогодні, 8 жовтня 2018 року, під час зустрічі представників футбольних команд Тернів та Іваниці з головою Недригайлівської районної державної адміністрації Сергієм Панченком було прийнято рішення зіграти не зіграний матч між командами ФК «Іваниця» та ФК «Космос» (Терни) у неділю, 14 жовтня 2018 року.

Початок гри о 10 годині.

Про «катавасію» з цим поєдинком інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СПОРТ.

До слова, саме на Покрову іваничани святкуватимуть День села…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.