У Коровинцях пам’ятають футбольну команду «Урожай»

06 жовтня 2018 року на стадіоні села Коровинці, що в Недригайлівському районі, відбудеться поєдинок між командами «Ветеран» (Коровинці) та ФК «Ветеран» (Недригайлів).

Матч присвячений 35-річчю команди «Урожай», яка захищала футбольну честь колгоспу «Комінтерн» на різноманітних турнірах.

Початок гри о 10 годині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.