Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу. 14 тур: не всі матчі відбулися

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Як і анонсував портал, у суботу, 15 вересня 2018 року, відбувся 14 тур чемпіонату.

Правда, не всі поєдинки були у ньому зіграні.

Зокрема, ФК «Гранум» (Сніжки) не зіграв в гостях проти одного з лідерів чемпіонату команди ФК «Альянс» (Липова Долина).

Саме 15 вересня 2018 року у селі Байрак пройшло урочисте відкриття ново збудованого сучасного стадіону «Альянс Арена».

На ньому відбувся матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд – ФК «Альянс» (Липова Долина) приймав ФК «Вікторія» (Миколаївка).

А в 14 турі Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) на стадіоні «Arena V.Syrovatka» з рахунком 4:2 переміг команду ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2» (Ромни).

Голи за господарів забивали Корсун Станіслав (26 хвилина), Стадник Максим (68 та 72 хвилини), Сайко Євген (86 хвилина).

У гостей відзначилися Луценко Андрій (37 хвилина) та Велієв Агіл (75 хвилина).

У Тростянці, на стадіоні імені В.Куца, місцевий ФК «Тростянець» переграв ФК «Кролевець» – 2:0.

Голи на свої доробки записали Сікун Антон (75 хвилина) та Іщенко Дмитро (80 хвилина).

А на шосткинському стадіоні «Зірка» гра між командами ФК «Шостка» та ФК «Тулиголовець» (Тулиголове) закінчилася мінімально – 1:0.

Голом у воротах гостей на 61 хвилині «розписався» Шевцов Артем.

Ось як виглядає турнірна таблиця Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу станом на 16 вересня 2018 року:

10. ФК «Тулиголовець» (Тулиголове) 14 1 0 13 5-67 3

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Серед бомбардирів із забитими 12 м’ячами лідирує В’ячеслав Шевченко з команди ФК «Вікторія» (Миколаївка). За ним з відривом у два м’ячі йде його одноклубник Владислав Середа.

До них наблизився Максим Стадник з ФК «LS Group» (Верхня Сироватка). У його активі 9 забитих м’ячів.

Фото сайту ffs.sumy.ua

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/libraries/quix/app/drivers/joomla/template.php on line 191