Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу: відбувся 8 тур

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Він також повідомляв, шо 14 липня 2018 року, в суботу, відбулися матчі 8 туру у Вищій лізі чемпіонату області з футболу.

У Миколаївці ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв проти місцевого ФК «Вікторія» і поступився з рахунком 0:5. Голи забивали Шевченко В’ячеслав (5, 19, 51 хвилини, Середа Владислав (71 хвилина), Акімов Вячеслав (90 хвилина).

Відзначимо, що миколаївці нинішнього футбольного сезону стали чемпіонами України з футболу серед аматорських команд, а незабаром гратимуть на Кубок України проти тернопільської «Ниви».

ФК «Вікторія» нині очолює турнірну таблицю чемпіонату Сумщини у Вищій лізі.

Звичайно, «гранумцям» довелося досить не легко грати проти найкращої команди Сумської області.

Футболісти «Вікторії» домінували на зеленому полі. Про що засвідчує й рахунок гри – 5:0 на їх користь.

Відзначимо, що ФК «Гранум» перший сезон грає у Вищій лізі чемпіонату Сумщини.

Команді, безперечно, поки що не вистачає досвіду, інколи – й майстерності. У ній – більшість – це молоді футболісти.

Віримо, що згодом сніжківці зможуть входити до гурту лідерів «вишки»…

Мабуть, з хокейним, а не футбольним рахунком завершився матч у Верхній Сироватці.

Місцевий ФК «LS Group» з розгромним рахунком 10:0 «розібрався» з ФК «Тулиголовець».

Уже на першій хвилині рахунок відзначився Максим Стадник.

Голи також забивали Бабинін Сергій (14 та 28 хвилини) Велієв Агіл (25 хвилина) Бурдюг Андрій (33 хвилна), Корсун Станіслав (44 хвилина), Левченко Вадим (65 та 88 хвилини), Сайко Євген (70 та 87 хвилини).

ФК «Шостка» за дві хвилини до кінця матчу завдяки забитому Владиславом Чумахіним голу переміг ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2».

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) переміг ФК «Тростянець» з рахунком 2:0. Відзначилися Загородний Ігор (22 та 90 хвилини).

ФК «Альянс» (Липова Долина) легко розібрався з ФК «Кролевець» – 4:0.

Таким результат зробили Макаров Валерій (15 хвилина), Старинський Віталій (30, 87 хвилини) та Сірош Вадим (78 хвилина).

Ось як виглядає турнірна таблиця чемпіонату Сумщини з футболу станом на 15 липня 2018 року:

10. ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2» 6 0 0 6 0-12 -1

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Кращим бомбардиром після 8 турів є Шевченко В’ячеслав ФК «Вікторія» (Миколаївка), який у ворота суперників забив 9 м’ячів.

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/libraries/quix/app/drivers/joomla/template.php on line 191