Чемпіонат Буринщини з паркового волейболу завершився

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідав про хід чемпіонату Буринщини з паркового волейболу.

Поєдинки відбувалися щонеділі на спортивному майданчику у Павловському міському парку, а чемпіонат завершився на спортивному майданчику Буринської ЗОШ №3.

Водночас за команду на майданчику грали 4 волейболісти.

Участь у чемпіонаті брали 6 команд – «Воскресенка», «Успенка», «Юніор» (Буринь), «Ветеран» (Буринь), «Ентузіаст» (Буринь) та «Департамент» (Буринь).

І ось чемпіонат завершився…

Чемпіоном Буринщини з паркового волейболу стала команда «Ентузіаст» (Буринь).

Відзначимо, що чемпіонат нинішнього року – історичний, бо проводився вперше в районі.

Друге місце зайняли волейболісти команди «Воскресенка», на третій сходинці – «Департамент» (Буринь).

Четверте місце посли ветерани з Бурині.

На п’ятому місці зупинилися волейболісти команди «Успенка».

На шостій позиції – молоді волеболісти з команди «Юніор» (Буринь).

На світлині: чемпіони з команди «Ентузіаст» (Буринь).

Фото Олексія Ярового.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.