Вища ліга Сумщини з футболу. 7 тур: лідери розійшлися миром

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумшини.

Як і повідомляв БіЖ, 7 липня 2018 року відбувся 7 тур Вищої ліги Сумщини з футболу.

Зокрема, ФК «Гранум» (Сніжки), як детально в розділі СПОРТ розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), у Ромнах зіграв проти команди «Молодь Роменщини-Альянс-2», і переміг з рахунком 2:0.

Голами у воротах суперників відзначилися Окопний Руслан (50 хвилина) і Білошніченко Богдан (72 хвилина)

А ось ФК «Кролевець» з рахунком 0:2 поступився ФК ТОВ «Велетень» (Глухів). Голи забивали Стенлі (27 хвилина) та Гололобов Максим (81 хвилина).

ФК «Тулиголовець» поступився 0:5 команді ФК «Альянс» (Липова Долина). У цьому матчі відзначилися Приходько Сергій (11 та 22 хвилини), Тієчко Степан (16 хвилина), Артемов Артем (55 хвилина) та Зрибняк Владислав (74 хвилина).

Центральним матчем туру, безсумнівно, був поєдинок між лідерами чемпіонату – новоспеченим чемпіоном України серед аматорів ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «LS Group» (Верхня Сироватка).

Обидві команди мали шанси перемогти, але завершили матч без забитих голів.

Миром також розійшлися й ФК «Тростянець» та ФК «Шостка».

Правда, голами команди все ж таки обмінялися на останніх хвилинах гри – 1:1.

На 86 хвилині відзначився шосткинець Тимур Васильцов. А на останній хвилині матчу тростяничанин Євген Петраков установив рівновагу.

Ось як виглядає турнірна таблиця чемпіонату Сумщини з футболу станом на 07 липня 2018 року:

10. ФК «Тулиголовець» 6 0 0 6 3-40 0

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Серед бомбардирів попереду йде Шевченко В’ячеслав (ФК «Вікторія»). На його рахунку 6 забитих м’ячів у ворота суперників.

На світлині: грають команди ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «LS Group» (Верхня Сироватка).