Поєдинками команд групи «А» стартував «Кубок ректора СДПУ» з футзалу

Вигравши три матчі (у команди Стецьківки з рахунком 4:1, «Кадетів» – 4:2 та Білопілля – 5:3), перше місце в групі посіли юні футболісти з Недригайлова.

До півфіналу також вийшла команда Білопілля, в активі якої перемоги над «Кадетами» та Стецьківкою (8:3 і 17:2 відповідно). На третьому місці в квартеті «А», за рахунок перемоги над командою з Сумського району (10:2), закріпилися «Кадети».

Сьогодні, 28 березня 2018 року, на турнірі стартують команди групи «Б» – школярі з Хотіні, Низів, Лебедина та Краснопілля.

А у четвер, 29 березня 2018 року, визначатимуться призери «Кубку ректора СДПУ».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.