Кубок Буринщини з волейболу виграла команда «Воскресенка»

11 лютого 2018 року в спортивній залі Буринської СШ №1 розіграно Кубок Буринського району з волейболу.

Його розігрували команди «Воскресенка», «Успенка», «Чернеча Слобода» та міські – «Ентузіаст», «Ветеран», «РДА» і «Юніор».

У фінальному поєдинку турніру зустрілись команди «Успенка» і «Воскресенка».

Напружена гра завершилася з рахунком 1:2 (25-14,22-25,11-15) на користь волейболістів із села Воскресенка.

Вони й стали володарями головного трофею турніру – Кубку Буринського району з волейболу.

До слова, воскресенці тепер можуть покласти золоті медалі, які вони виграли в чемпіонаті Буринщини з волейболу, до Кубку…

На світлмні: володарі Кубку Буринського району з волейболу – команда «Воскресенка».

Світлина Олексія Ярового.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.