Пророкування і дії Олександра Турчинова - | Блог Ивана Житника|
Смотреть новости БурыниСмотреть новости Путивля
Новости СМИ2

Пророкування і дії Олександра Турчинова

Олександр Турчинов, перший заступник голови партії ВО «Батьківщина», пророкує опозиції 270 мандатів (170 - за списком і 100 - по мажоритарним округам) після виборів у  Верховну Раду України.Він упевнений, що Ю. Тимошенко є лідером опозиції, і ніхто в цьому не сумнівається.

 За його словами, ніхто не заперечуватиме, що загальновизнаним лідером опозиції є  Юлія Тимошенко.При цьому, поки вона перебуває за гратами, на волі є кому її замінити.«У опозиції і на волі багато цікавих і потужних лідерів, які могли б працювати, і працювати як єдина команда. Я думаю, лідери всіх політичних сил, що входять до Комітету опору диктатурі (КОД), мають всі підстави бути в перших рядах спільної команди», - підкреслив Олександр Турчинов.Він також, зокрема, вважає, що тиск влади став перевіркою для опозиції на міцність. Витримують його  лише найвідданіші і найсильніші.«Сама влада допомагає нам відібрати чесних кандидатів. Тиск влади витримують не всі. Залишаються ті, хто проходить цей небезпечний для себе і для своєї сім'ї іспит. Це і є справжня перевірка, тому що написати в анкеті, що я ніколи не буду «тушкою», що я чесний і принциповий, можуть всі», -  зазначив він.За його ж словами , кілька так званих «нових облич» не зрадили не тому, що вони такі чесні, що не погодилися на хабар, не перейшли не тому, що витримали тиск, а лише через те, що не було відповідної можливості -ніхто просто їм не пропонував.
За останніми повідомленнями ЗМІ, партії «Батьківщина» та Народний рух України підписали угоду про об’єднання зусиль на виборах до Верховної Ради.Відповідний документ представили перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов та голова НРУ Борис Тарасюк.«Ми об’єднуємо і координуємо наші зусилля під час наступних парламентських виборів - тобто висуваємо одних кандидатів на мажоритарних округах, і головне - підемо на вибори по одному партійному списку. Ми визначили, що це буде список «Батьківщини», - зауважив О. Турчинов.За його словами, дві опозиційні сили об’єднують не лише спільні погляди щодо європейського розвитку країни, а й спільна боротьба за Україну.Борис Тарасюк, зокрема,  зазначив, що «така угода є реакцією на заклик ув’язненого лідера опозиції Юлії Тимошенко про об’єднання демократичних сил».«Я сподіваюсь, що наш приклад наслідуватимуть і інші партії, що входять в Комітет опору диктатурі, і так само погодяться на складення єдиного демократичного списку опозиції, бо лише разом ми зможемо перемогти на парламентських виборах", - наголосив Б.Тарасюк.За даними УП список «Батьківщини»може очолити Арсеній Яценюк, тоді як начальником штабу буде Олександр Турчинов.Цікаво, що представники цього тандему вже повідомили, що обговорили створення такого політичного союзу, на зустрічі опозиціонерів із заступником держсекретаря Філом Гордоном на початку лютого поточного року.Довідково. За інформацією «Української правди», Юлія Тимошенко дала згоду, щоб єдиний список очолив Арсеній Яценюк, з однією умовою. Як стверджують джерела, вона зажадала, щоб у відповідь лідер «Фронту змін» підтримав її кандидатуру на виборах Президента в 2015 році. Нагадаємо, 23 грудня минулого року з фракції «БЮТ-Батьківщина» вийшли народні депутати, кілька лідерів «Батьківщини» - Наталія Королевська, Євген Суслов і Олексій Логвиненко. Після чого Н. Королевська була обрана головою Української соціал-демократичної партії, Олег Суслов - її першим заступником.

Редакцией БИЖ было принято решение отключить возможность оставлять комментарии не авторизованным пользователям, чтобы не допустить комментарии с нецензурной лексикой и провокационными заявами.

Чтобы оставить комментарий Зарегистрируйтесь или Войдите на сайт, как уже существующий пользователь сайта.

Виктор Анушкевичус, городской голова Ива…

Виктор Анушкевичус, городской голова Ивано - Франковска,  попал в ДТП…

Сегодня утром городской голова Ивано - Франковска Виктор Анушкевичус попал в дорожно - транспортно... Читать полностью

Представители каталонской «Барсы» посет…

Представители каталонской «Барсы»  посетили Сумы…

До Сум приехала делегация представителей каталонского футбольного клуба «Барселона». Читать полностью

ПУТИВЛЬ: почав діяти Центр обслуговуванн…

ПУТИВЛЬ: почав діяти Центр обслуговування платників податків…

Тепер Глухівська ОДПІ має центри обслуговування платників податків у всіх відділеннях інспекції - ... Читать полностью

«Свобода» - за свободу

«Свобода» - за свободу

У Києві відбувся другий етап ХХІІІ з`їзду Всеукраїнського об`єднання «Свобода». Читать полностью

ПУТИВЛЬ: ВЕСЕЛЫЙ И ДОБРЫЙ ПРАЗДНИК

ПУТИВЛЬ: ВЕСЕЛЫЙ И ДОБРЫЙ ПРАЗДНИК

в день Рождества Христова  состоялся в самом центре города… Читать полностью

Новости СМИ2

Login

Register

*
*
*
*
*

* Field is required

 

Интересные статьи и рекламные материалы нужно присылать на электронный адрес ijitnik@gmail.com Адрес редакции: 41500, г. Путивль, ул. Кирова, 40.

Контактный телефон для читателей и рекламодателей: +38 (066) 937-90-77

Путивльская районная газета «Путивльские ведомости» - это новости Путивльского края, Сумской области, Украины, актуальные интервью,

рассказы о людях, которые не боятся никаких трудностей: умеют организовывать дело и вести других людей за собой.

Каждый рекламодатель здесь тоже находит свое место.

Словом, «Путивльские ведомости» - это газета сегодняшнего дня…

 

©2011-2014  http://ivanzhytnyk.com - Все права защищены.

Полное или частичное копирование материалов запрещено, при согласованном использовании материалов необходима ссылка на ресурс.
Полное или частичное копирование произведений запрещено, согласование использования произведений производится с владельцем блога.