Сергій Гузєв, наш земляк, тепер має титул чемпіона світу зі змішаних єдиноборств (відео) - | Блог Ивана Житника|

Сергій Гузєв, наш земляк, тепер має титул чемпіона світу зі змішаних єдиноборств (відео)

У київському Палаці спорту організація World Warriors Fighting Championship (WWFC) провела великий міжнародний турнір WWFC8. Головною подією, безсумнівно, став поєдинок за вакантний пояс у середній вазі до 84 кілограмів.

Сергій Гузєєв, наш земляк, буде боротися за вакантний титул чемпіона світу

За вакантний титул боролися досвідчений 34-річний Сергій Гузєв (18-3) і бразилець Леандро Біспо (7-5). Неодноразовий чемпіон світу з панкратіону уродженець Конотопа Сергій Гузєв, який нині живе в Сумах, здобув перемогу сабмішеном.

Видатному спортсмену Сергію Гузєву із Сум вручено орден України (фото, відео)

До слова, 11 пар бійців подарували глядачам захоплююче 5-годинне адреналінове дійство, в якому були присутні всі невід'ємні складові справжнього свята бойових мистецтв: больові і задушливі моменти, нокдауни і нокаути, кров і сльози, гіркота поразки і радість тріумфу.
І все це відбувалося під акомпанемент яскравої шоу-програми за участю талановитого музичного проекту C'ROPE і кавер-рок-групи HighScore, виконанням рок-версії гімну України від Микити Рубченка, чарівними танцівницями PoleDance, а також володаркою титулу «Міс-Україна 2017» Поліною Ткач, яка склала пару ведучих з головним ринг-анонсером країни Сергієм Брилем.
Мені пощастило побачити всі бої на грандіозному світовому турнірі.
Руслан Хажмурзаєв (1-0; Україна) - ТКО 2 (технічний нокаут) - Олексій Заєць (4-0; Україна).
Бійці почали відразу сперечатися, кидаючись один на одного з ударами, але без суттєвого успіху. Поступово поєдинок заспокоївся і перейшов в позиційне русло, де спортсмени більшу частину часу залишалися на дистанції в очікуванні дій один одного. У другому раунді картина спостерігалася приблизно така ж. Правда, з деякою різницею – Хажмурзаєв кілька разів жорстко потрапив в голову Олексія. Розв'язка, як для такого перебігу бою, настала несподівано: в одній з атак Руслан завдав кілька ударів ногою і рукою, після чого Заєць не зміг продовжити опір.
MAINCARD
Михайло Котруце (6-1; Молдова) - UD3 (за очками одноголосним рішенням суддів) переміг Володимира Стрельченко (1-0; Україна). До речі, Володимир – наш земляк із Сум.
З огляду на перевагу суперника в ударній техніці і роботі в стійці як такої, Володимир Стрельченко при першій нагоді ввійшов у клінч, відтіснив молдаванина до сітки і спробував перевести вниз, але Михайло Котруце прекрасно від захищався,  і зумів зберегти комфортне вертикальне положення. У стійці Михайло потужно обробляв передню ногу українця лоу-кичками, а починаючи з другого раунду, почав ще й розряджати «обойму»  з  обох рук.
Володимир, на жаль, багато ударів  пропускав. А його спроби перевести бій в горизонтальну площину ні до чого не приводили. Молдаванин  якщо і давав себе «впустити» на покриття, то відразу ж піднімався, і повертав сутичку в попережнє русло. Сил на те, щоб переламати поєдинок на свою користь, у Володимира Стрельченка  вже не залишилося, і Михайло  відносно спокійно довів справу до перемоги за очками.
Євген Завгородній (5-1; Україна) - SBM2 (больовий прийом на руку) переміг Ерлана Джумабаєва (1-0; Киргизстан).
У Євгена Завгороднього не вийшло відразу реалізувати значну перевагу в класі, хоча почав він впевнено бій, обробляючи смикання візаві різноманітними ударами ногами. В результаті один з кіків українця припав повз, і Ерлан скористався ситуацією, щоб перевести бій у партер.
На покритті киргиз в загальному і цілому домінував, але без особливого для себе відчутного результату. А на останніх секундах раунду пропустив Євгена в фул-маунт і був врятований від дострокового фіаско гонгом на перерву.
Втім, сумна доля не змусила себе довго чекати, і прийшла до Джумабаєва вже незабаром після початку другої п'ятихвилинки. Ерлан знову перевів українця в партер, але на цей раз пропустив Євгенія в фул-маунт ще швидше. Завгородній не став зволікати і змусив киргиза капітулювати...
Яніс Геммурі (5-1; Франція) - SBM1 (задушливий прийом) переміг Умар-Алі Акмата (1-0; Киргизстан)
Акмат, який прийняв бій на короткому повідомленні (ще напередодні офіційної процедури зважування у Геммурі значився інший суперник), жваво почав сутичку, вирішивши не затягувати з демонстрацією всіх наявних козирів. Його розмашисті бокові удари спочатку викликали складності у француза, який пропустив кілька зовсім необов'язкових випадів. Проте Яніс швидко пристосувався до незручного суперника, перевірив на міцність його корпус фронт-кіком і коліном, відтіснив до сітки і, скориставшись перевагою в зрості, взяв на ефектний задушливий зі стійки –  гільйотину. Акмат постукав на знак капітуляції, але чомусь тут же почав доводити, що нічого такого не було і він готовий продовжити опір. Однак, змінити щось було вже не в його силах – поразку зафіксовано….
Фарес Зіам (6-2; Франція) - ТКО 1 (технічний нокаут) переміг  Олексія Валівахіна (11-7; Україна)
Як і киргизький боєць у попередній парі, Олексій погодився вийти на заміну напередодні турніру, і його також спіткала невдача на старті бою. Хоча почав він поєдинок цілком пристойно: провів тейкдаун, і навіть зайняв фул-маунт, але поступово віддав ініціативу. І в домінуючій позиції опинився вже Зіам, і свого шансу не упустив. На голову Валівахіна посипалася серія ударів кулаками і ліктями. Рефері вчасно зупинив поєдинок…
Андрій Красніков (12-3; Україна) - MD3 (за очками більшістю голосів суддів) переміг Джонні Фраша (19-11; Франція)
Це був найнапружений бій вечора. Хоча початок не віщував чогось особливого: бійці багато робили фінтів на дистанції, але атакували рідко і мляво, обмінюючись в основному лоу-кичками.
Загострення сталося за 30 секунд до гонгу на перерву, після того як Андрій Красніков провів дві класичні двійки в голову, і підсилив їх мідл-кіком. Джонні не залишився в боргу, і відповів важким попаданням в голову Андрія. Андрій устояв, і  кинувся в рішучу атаку.
У другій п'ятихвилинці події відразу стали розгортатися дуже жваво. Ініціатором виступав Андрій, арсенал якого становили двійки, різноманітні кікі, удари колінами. Француз, вважав за краще атакувати лоу-кичками.
А от харків’янину особливо вдавалися удари назустріч: одним з нмх він посадив Джонні на настил.
А у партері досвідчений Джоні Фраша губився, хоч і пропустив кілька болючих ударів в голову.
У третьому раунді у обох бійців були успішні моменти в стійці. Зокрема,  Красніков записав собі на рахунок тейкдаун, але в боротьбі французу поступився. Джонні зробив кілька спроб провести задушливий «трикутником», а в кінці «забрав» спину Андрія, і був дуже близький до того, щоб провести задушливий вже звідти. Проте українець все ж таки кілька секунд протримався до гонгу. І ьув визнаний переможцем поєдинку рішенням більшості суддів.
Расим Мамедов (5-1; Україна) - MD3 (за очками більшістю голосів суддів) переміг  Сержіу Соуза (15-15; Бразилія)
Расим відразу атакував бразильця ногами і руками. Соуза доволі спокійно перечекав цю автаку, і  став працювати першим номером, зайнявши центр гексагона, і відзначився двома тейкдаунамі.
На перших секундах другого раунду він поклав  Мамедова на покриття, де зробив ставку не на удари, а на боротьбу, сильно стомивши Расима. Проте, надалі українець зміг записати собі на рахунок два тейкдауна, і знову повернувся до роботи другим номером. Соуза насідав, пробиваючи ногою з розвороту, але без будь-якого відчутного результату.
Третій раунд став справжнім жахом для Расула Мамедова. Він знову опинився на покритті, тільки тепер Сержіу перейшов в фул-маунт, потім зайняв позицію за спиною і всадив безліч досить сильних ударів в голову суперника. Проте Расим якимось дивом витримав всі ці удари, і не дозволив бразильцю провести задушливий прийом.
Дивним стало якісне перетворення Мамедова в фінальному закінченні подинку: повернувшись в стійку, він розрядив по бразильцеві солідну могутню серію ударів. Питання про переможця залишалося відкритим і тримало глядачів до  останнього моменту.  Та в підсумку судді більшістю голосів оголосили перемогу Расима. І зал ці рішення підтримав гучними оплесками.
MAINEVENT
Хасан Асхабов (14-2; Люксембург) - ТКО 1 (технічний нокаут) переконливо переміг Драгана Пешича (13-8; Сербія)
У бою  за титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 66 кілограмів представник Сербії Драган Пешич відразу постарався здивувати чинного чемпіона світу WWFC Хасана Асхабова, який нині живе у Люксенбурзі,  нестандартним стилем, який грунтується на ефекті несподіванки. Причому, здавалося, що і сам Пешич не завжди знає, що буде робити наступної миті. Такі бійці небезпечні тим, що до них не можна підготуватися, а можна тільки діяти за ситуацією, покладаючись на власні відчуття і майстерність. Хасан впорався з цим на відмінно.
Спокійний і впевнений в собі, нинішній чемпіон холоднокровно вичікував, поки Драган сам прийде до нього в руки. Серб намагався Хасана рознервувати і зловити з наскоку, попутно звертаючись до публіки із закликами додати гучних аплодисментів на його підтримку.  Хоча навряд це б йому допомогло. Адже коли він необачно зблизитися з Хасаном, той відправив йому удар у голову. Драган звалився  на настил, але швидко повернувся в стійку. Було спробував пройти вже в ноги чемпіона, але зробив це відверто невдало: і суперника не звалив, і сам розпластався біля нього. Асхабов сповна скористався шансом, і завдав кілька ударів по майже беззахисному візаві. Драган закрив голову руками, явно не збираючись уже опиратися. Ррефері зупинив поєдинок…
Сергій Гузєв (17-3; Україна) - SBM1 (задушливий прийом)  переконливо переміг  Леандро Біспо (7-4; Бразилія)
І ось настала черга (після 24.00 години) провести бій за вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 84 кілограм.
Один з найдосвідченіших бійців ММА в Україні, 34-річний сумчанин Сергій Гузєв завоював вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у  напівважкій категорії, влаштувавши формений майстер-клас для представника знаменитої бразильської школи Леандро Біспо.
Неперевершений майстер партеру, Сергій  Гузев після нетривалого обміну ударами в стійці провів тейкдаун і опинився у своїй стихії, де бразильця не змогли врятувати ні школа, ні гени, ні що-небудь інше.
Сергій методично трощив голову суперника важкими і вкрай болючими ударами ліктями, поки Біспо, ухиляючись, не підставив спину. Інше було справою техніки, з якою у Сергія, безперечно, повний ажур. Класичний задушливий прийом через спину, Леандро стукає в знак капітуляції, і титул WWFC  власника – сумчанина Сергія Гузєва.
Після яскравої перемоги Сергій Гузєв підкреслив, що він завжди відповідально і серйозно готується до кожного бою. Тому, що завжди прагне до перемоги. А цю перемогу він присвятив своїм батькам і близьким людям, які уболівали і переживали за нього.
Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.
Світлина автора.

Редакцией БИЖ было принято решение отключить возможность оставлять комментарии не авторизованным пользователям, чтобы не допустить комментарии с нецензурной лексикой и провокационными заявами.

Чтобы оставить комментарий Зарегистрируйтесь или Войдите на сайт, как уже существующий пользователь сайта.

Читать также

Конотоп: головний лікар ЦРЛ залучав підл…

Конотоп: головний лікар ЦРЛ залучав підлеглих та «швидку допомогу»  для будівництва власного обійстя (відео, фото)

На зустрічі з виборцями Бурині 30 березня нинішнього року Олексій Кириченко, депутат Верховної Рад...

Десятая победа на профи - ринге Тараса Ш…

Десятая победа на профи - ринге Тараса Шелестюка

Тарас Шелестюк, боксер из Сум, в г. Вероне (американский штат Нью-Йорк), отпраздновал юбилейный ус...

У Бурині змагалися тенісисти на призи ра…

У Бурині змагалися тенісисти на призи районної газети «Рідний край»

У спортивному залі Буринської міської школи №2 відбувся 22-й турнір з настільного тенісу на призи Бу...

«Конотопська битва» в Конотопі (відео, ф…

«Конотопська битва» в Конотопі (відео, фото)

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА розповідав, що в спортивному залі оздоровчого комплексу Конотопської ДЮСШ відбу...

Незвичайний сон на Чистий четвер...

Незвичайний сон на Чистий четвер...

Сьогодні приснився... Жириновський. Вибачте, але він справді мені приснився. Куди ніч - туди й сон...

Україна переходить на «літній час»

Україна переходить на «літній час»

Вночі з 28 на 29 березня о 3 годині за київським часом українці перейдуть на «літній час».

Ветерани Недригайлівщини знову у грі

Ветерани Недригайлівщини знову у грі

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА регулярно розповідає про ветеранський футбол на Недригайлівщини. Коли т...

Перемогли ветерани з Вільшани

Перемогли ветерани з Вільшани

У Вільшані відбувся товариський матч з міні-футболу. На місцевому стадіоні зустрілись вете...

Путивльщина: Мазевка – все на коньки! (видео)

Путивльщина: Мазевка – все на коньки! (видео)

То, что село Мазевка, которое расположено недалеко от районного центра Путивль – спортив...

ПФК «Суми» та охтирський «Нафтовик - Укрнафта» перемогли (ві…

ПФК «Суми» та охтирський «Нафтовик - Укрнафта» перемогли (відео, фото)

У 18 - му турі двадцять четвертої першості України серед команд Першої ліги обидві коман...

І хоча вже за сорок, а грають здорово й результативно

І хоча вже за сорок, а грають здорово й результативно

Відбувся перший турнір з футзалу серед ветеранів, у яких за плечима вже понад сорок рокі...

У Сумах «Динамо» перемогло «Олімпік» (відео)

У Сумах «Динамо» перемогло «Олімпік» (відео)

На сумському «Ювілейному» кияни розгромили донеччан.

Завершилася відкрита першість Буринщини з футболу: чемпіон –…

Завершилася відкрита першість Буринщини з футболу: чемпіон – ФК «Буринь», «срібло» завоював ФК «U-2» (Успенка), «бронзу» - ФК «Гранум» (Сніжки) (відео, фото)

Відбувся заключний чотирнадцятий тур відкритої першості Буринського району з футболу. Ві...

Майстри футболу грали класно в Недригайлові

Майстри футболу грали класно в Недригайлові

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА розповідав про свято Купала в Недригайлові. Свято Купала в Недригайлові...

Першість Буринщини з футболу: шостий тур

Першість Буринщини з футболу: шостий тур

Як і повідомляв БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА, 30 липня 2016 року відбувся 6 тур першості Буринського...

Команди з Сумщини були кращими на Всеукраїнському турнірі з …

Команди з Сумщини були кращими на Всеукраїнському турнірі з футболу в Ніжині

У місті Ніжин відбувся Всеукраїнський турнір з міні - футболу серед юнаків 2003 року народ...

Кияни цього сезону більше не гратимуть у Лізі чемпіонів УЄФА

Кияни цього сезону більше не гратимуть у Лізі чемпіонів УЄФА

Вночі завершився  повторний матч з футболу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київс...

Для футболу не існує вікових обмежень

Для футболу не існує вікових обмежень

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА розповідав про матч ветеранів Недригайлова та Іваниці. Відбувся ветеран...

Сергій Гузєєв, наш земляк, буде боротися за вакантний титул…

Сергій Гузєєв, наш земляк, буде боротися за  вакантний титул чемпіона світу

27 вересня 2017 року у київському Палаці спорту відбудеться масштабний турнір зі змішаних ...

ЧМ - 2014. 1/4: финала: Германия победила Францию – 1:0 (ВИД…

ЧМ - 2014. 1/4: финала: Германия победила Францию – 1:0 (ВИДЕО, ФОТО)

Только что окончился первый четвертьфинальный матч между сборными командами Германии и Ф...

Півфінали Кубку Буринщини з футболу відбудуться 25 вересня 2…

Півфінали Кубку Буринщини з футболу відбудуться 25 вересня 2016 року

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА регулярно на своїх сторінках розповідав про всі тури першості Бурин...

Рецепты от Александры

Овочеві рулетики з начинкою з сиркової маси

Овочеві рулетики з начинкою з сиркової маси

  Дуже смачна страва. Втім, кожен може це перевірити, приготувавши її... Бризолі Читать полностью

Спорт

Донецькі футболісти не змогли перемогти німецьких …

Донецькі футболісти не змогли перемогти німецьких гравців

Донецький «Шахтар» у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи на «Арені Львів» зіграв в нічию з гельзен... Читать полностью

Кино

«У моря»

«У моря»

Действие происходит в 1970 - х годах прошлого века. Супруги прибывает во французский приморский горо... Читать полностью

Событие

УТОПАЮЩИЕ РЕДКО ПОХОЖИ НА ТОНУЩИХ…

УТОПАЮЩИЕ РЕДКО ПОХОЖИ НА ТОНУЩИХ…

Когда тонут дети, взрослые, как правило, находятся рядом и не догадываются о том, что ребенок умир... Читать полностью

Эксклюзив

Буринь: хто хоче стати депутатом Буринської місько…

Буринь: хто хоче стати депутатом Буринської міської ради?

Продовження. Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, як в... Читать полностью

Каждый из читателей хочет увидеть, а главное – прочитать свежие новости. Ведь они информируют о последних событиях в мире, Украине, Сумщине. Новости Украины - обогащают читателей свежей информацией о всем том, что происходит в стране. Свежие новости города Сумы на БЛОГЕ ИВАНА ЖИТНИКА – это, в первую очередь, новости сегодняшнего дня. А еще – очень свежие новости спорта, культуры, экономики и т.д., и т.п. Многих читателей интересуют и свежие новости Путивля. Ведь этот древний исторический город всегда наполнен новостями общественной жизни, спортивных, культурных и других интересных событий. А еще в этом городе учится много молодежи, которая очень активная в жизни края. Впрочем, обо всем этом и рассказывает БЛОГ ИВАНА ЖИТНИКА. Новости Конотопа всегда в цене. Потому, что их ждут многие читатели БЛОГА ИВАНА ЖИТНИКА. И все, что происходит каждый день в этом известном в мире городе – все освещается на страницах БИЖ. Спорт, культура, экономика, общественная жизнь, литературные новости Бурыни – очень ждут читатели БЛОГА ИВАНА ЖИТНИКА. Каждый день, обновленные и интересные новости Буринщины можно почитать только на нашем сайте. Только БЛОГ ИВАНА ЖИТНИКА несет правдивую информацию читателям о всем, что каждый час и день происходит в мире, Украине, Сумах, Путивле, Конотопе, Бурыни и в других городах, населенных пунктах Сумской области. И все это - оперативно, интересно, своевременно.

Login

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


©2011-2017  http://ivanzhytnyk.com
- Все права защищены.