Сергій Гузєв, наш земляк, тепер має титул чемпіона світу зі змішаних єдиноборств (відео) - | Блог Ивана Житника|

Сергій Гузєв, наш земляк, тепер має титул чемпіона світу зі змішаних єдиноборств (відео)

У київському Палаці спорту організація World Warriors Fighting Championship (WWFC) провела великий міжнародний турнір WWFC8. Головною подією, безсумнівно, став поєдинок за вакантний пояс у середній вазі до 84 кілограмів.

Сергій Гузєєв, наш земляк, буде боротися за вакантний титул чемпіона світу

За вакантний титул боролися досвідчений 34-річний Сергій Гузєв (18-3) і бразилець Леандро Біспо (7-5). Неодноразовий чемпіон світу з панкратіону уродженець Конотопа Сергій Гузєв, який нині живе в Сумах, здобув перемогу сабмішеном.

Видатному спортсмену Сергію Гузєву із Сум вручено орден України (фото, відео)

До слова, 11 пар бійців подарували глядачам захоплююче 5-годинне адреналінове дійство, в якому були присутні всі невід'ємні складові справжнього свята бойових мистецтв: больові і задушливі моменти, нокдауни і нокаути, кров і сльози, гіркота поразки і радість тріумфу.
І все це відбувалося під акомпанемент яскравої шоу-програми за участю талановитого музичного проекту C'ROPE і кавер-рок-групи HighScore, виконанням рок-версії гімну України від Микити Рубченка, чарівними танцівницями PoleDance, а також володаркою титулу «Міс-Україна 2017» Поліною Ткач, яка склала пару ведучих з головним ринг-анонсером країни Сергієм Брилем.
Мені пощастило побачити всі бої на грандіозному світовому турнірі.
Руслан Хажмурзаєв (1-0; Україна) - ТКО 2 (технічний нокаут) - Олексій Заєць (4-0; Україна).
Бійці почали відразу сперечатися, кидаючись один на одного з ударами, але без суттєвого успіху. Поступово поєдинок заспокоївся і перейшов в позиційне русло, де спортсмени більшу частину часу залишалися на дистанції в очікуванні дій один одного. У другому раунді картина спостерігалася приблизно така ж. Правда, з деякою різницею – Хажмурзаєв кілька разів жорстко потрапив в голову Олексія. Розв'язка, як для такого перебігу бою, настала несподівано: в одній з атак Руслан завдав кілька ударів ногою і рукою, після чого Заєць не зміг продовжити опір.
MAINCARD
Михайло Котруце (6-1; Молдова) - UD3 (за очками одноголосним рішенням суддів) переміг Володимира Стрельченко (1-0; Україна). До речі, Володимир – наш земляк із Сум.
З огляду на перевагу суперника в ударній техніці і роботі в стійці як такої, Володимир Стрельченко при першій нагоді ввійшов у клінч, відтіснив молдаванина до сітки і спробував перевести вниз, але Михайло Котруце прекрасно від захищався,  і зумів зберегти комфортне вертикальне положення. У стійці Михайло потужно обробляв передню ногу українця лоу-кичками, а починаючи з другого раунду, почав ще й розряджати «обойму»  з  обох рук.
Володимир, на жаль, багато ударів  пропускав. А його спроби перевести бій в горизонтальну площину ні до чого не приводили. Молдаванин  якщо і давав себе «впустити» на покриття, то відразу ж піднімався, і повертав сутичку в попережнє русло. Сил на те, щоб переламати поєдинок на свою користь, у Володимира Стрельченка  вже не залишилося, і Михайло  відносно спокійно довів справу до перемоги за очками.
Євген Завгородній (5-1; Україна) - SBM2 (больовий прийом на руку) переміг Ерлана Джумабаєва (1-0; Киргизстан).
У Євгена Завгороднього не вийшло відразу реалізувати значну перевагу в класі, хоча почав він впевнено бій, обробляючи смикання візаві різноманітними ударами ногами. В результаті один з кіків українця припав повз, і Ерлан скористався ситуацією, щоб перевести бій у партер.
На покритті киргиз в загальному і цілому домінував, але без особливого для себе відчутного результату. А на останніх секундах раунду пропустив Євгена в фул-маунт і був врятований від дострокового фіаско гонгом на перерву.
Втім, сумна доля не змусила себе довго чекати, і прийшла до Джумабаєва вже незабаром після початку другої п'ятихвилинки. Ерлан знову перевів українця в партер, але на цей раз пропустив Євгенія в фул-маунт ще швидше. Завгородній не став зволікати і змусив киргиза капітулювати...
Яніс Геммурі (5-1; Франція) - SBM1 (задушливий прийом) переміг Умар-Алі Акмата (1-0; Киргизстан)
Акмат, який прийняв бій на короткому повідомленні (ще напередодні офіційної процедури зважування у Геммурі значився інший суперник), жваво почав сутичку, вирішивши не затягувати з демонстрацією всіх наявних козирів. Його розмашисті бокові удари спочатку викликали складності у француза, який пропустив кілька зовсім необов'язкових випадів. Проте Яніс швидко пристосувався до незручного суперника, перевірив на міцність його корпус фронт-кіком і коліном, відтіснив до сітки і, скориставшись перевагою в зрості, взяв на ефектний задушливий зі стійки –  гільйотину. Акмат постукав на знак капітуляції, але чомусь тут же почав доводити, що нічого такого не було і він готовий продовжити опір. Однак, змінити щось було вже не в його силах – поразку зафіксовано….
Фарес Зіам (6-2; Франція) - ТКО 1 (технічний нокаут) переміг  Олексія Валівахіна (11-7; Україна)
Як і киргизький боєць у попередній парі, Олексій погодився вийти на заміну напередодні турніру, і його також спіткала невдача на старті бою. Хоча почав він поєдинок цілком пристойно: провів тейкдаун, і навіть зайняв фул-маунт, але поступово віддав ініціативу. І в домінуючій позиції опинився вже Зіам, і свого шансу не упустив. На голову Валівахіна посипалася серія ударів кулаками і ліктями. Рефері вчасно зупинив поєдинок…
Андрій Красніков (12-3; Україна) - MD3 (за очками більшістю голосів суддів) переміг Джонні Фраша (19-11; Франція)
Це був найнапружений бій вечора. Хоча початок не віщував чогось особливого: бійці багато робили фінтів на дистанції, але атакували рідко і мляво, обмінюючись в основному лоу-кичками.
Загострення сталося за 30 секунд до гонгу на перерву, після того як Андрій Красніков провів дві класичні двійки в голову, і підсилив їх мідл-кіком. Джонні не залишився в боргу, і відповів важким попаданням в голову Андрія. Андрій устояв, і  кинувся в рішучу атаку.
У другій п'ятихвилинці події відразу стали розгортатися дуже жваво. Ініціатором виступав Андрій, арсенал якого становили двійки, різноманітні кікі, удари колінами. Француз, вважав за краще атакувати лоу-кичками.
А от харків’янину особливо вдавалися удари назустріч: одним з нмх він посадив Джонні на настил.
А у партері досвідчений Джоні Фраша губився, хоч і пропустив кілька болючих ударів в голову.
У третьому раунді у обох бійців були успішні моменти в стійці. Зокрема,  Красніков записав собі на рахунок тейкдаун, але в боротьбі французу поступився. Джонні зробив кілька спроб провести задушливий «трикутником», а в кінці «забрав» спину Андрія, і був дуже близький до того, щоб провести задушливий вже звідти. Проте українець все ж таки кілька секунд протримався до гонгу. І ьув визнаний переможцем поєдинку рішенням більшості суддів.
Расим Мамедов (5-1; Україна) - MD3 (за очками більшістю голосів суддів) переміг  Сержіу Соуза (15-15; Бразилія)
Расим відразу атакував бразильця ногами і руками. Соуза доволі спокійно перечекав цю автаку, і  став працювати першим номером, зайнявши центр гексагона, і відзначився двома тейкдаунамі.
На перших секундах другого раунду він поклав  Мамедова на покриття, де зробив ставку не на удари, а на боротьбу, сильно стомивши Расима. Проте, надалі українець зміг записати собі на рахунок два тейкдауна, і знову повернувся до роботи другим номером. Соуза насідав, пробиваючи ногою з розвороту, але без будь-якого відчутного результату.
Третій раунд став справжнім жахом для Расула Мамедова. Він знову опинився на покритті, тільки тепер Сержіу перейшов в фул-маунт, потім зайняв позицію за спиною і всадив безліч досить сильних ударів в голову суперника. Проте Расим якимось дивом витримав всі ці удари, і не дозволив бразильцю провести задушливий прийом.
Дивним стало якісне перетворення Мамедова в фінальному закінченні подинку: повернувшись в стійку, він розрядив по бразильцеві солідну могутню серію ударів. Питання про переможця залишалося відкритим і тримало глядачів до  останнього моменту.  Та в підсумку судді більшістю голосів оголосили перемогу Расима. І зал ці рішення підтримав гучними оплесками.
MAINEVENT
Хасан Асхабов (14-2; Люксембург) - ТКО 1 (технічний нокаут) переконливо переміг Драгана Пешича (13-8; Сербія)
У бою  за титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 66 кілограмів представник Сербії Драган Пешич відразу постарався здивувати чинного чемпіона світу WWFC Хасана Асхабова, який нині живе у Люксенбурзі,  нестандартним стилем, який грунтується на ефекті несподіванки. Причому, здавалося, що і сам Пешич не завжди знає, що буде робити наступної миті. Такі бійці небезпечні тим, що до них не можна підготуватися, а можна тільки діяти за ситуацією, покладаючись на власні відчуття і майстерність. Хасан впорався з цим на відмінно.
Спокійний і впевнений в собі, нинішній чемпіон холоднокровно вичікував, поки Драган сам прийде до нього в руки. Серб намагався Хасана рознервувати і зловити з наскоку, попутно звертаючись до публіки із закликами додати гучних аплодисментів на його підтримку.  Хоча навряд це б йому допомогло. Адже коли він необачно зблизитися з Хасаном, той відправив йому удар у голову. Драган звалився  на настил, але швидко повернувся в стійку. Було спробував пройти вже в ноги чемпіона, але зробив це відверто невдало: і суперника не звалив, і сам розпластався біля нього. Асхабов сповна скористався шансом, і завдав кілька ударів по майже беззахисному візаві. Драган закрив голову руками, явно не збираючись уже опиратися. Ррефері зупинив поєдинок…
Сергій Гузєв (17-3; Україна) - SBM1 (задушливий прийом)  переконливо переміг  Леандро Біспо (7-4; Бразилія)
І ось настала черга (після 24.00 години) провести бій за вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у вазі до 84 кілограм.
Один з найдосвідченіших бійців ММА в Україні, 34-річний сумчанин Сергій Гузєв завоював вакантний титул чемпіона світу за версією WWFC у  напівважкій категорії, влаштувавши формений майстер-клас для представника знаменитої бразильської школи Леандро Біспо.
Неперевершений майстер партеру, Сергій  Гузев після нетривалого обміну ударами в стійці провів тейкдаун і опинився у своїй стихії, де бразильця не змогли врятувати ні школа, ні гени, ні що-небудь інше.
Сергій методично трощив голову суперника важкими і вкрай болючими ударами ліктями, поки Біспо, ухиляючись, не підставив спину. Інше було справою техніки, з якою у Сергія, безперечно, повний ажур. Класичний задушливий прийом через спину, Леандро стукає в знак капітуляції, і титул WWFC  власника – сумчанина Сергія Гузєва.
Після яскравої перемоги Сергій Гузєв підкреслив, що він завжди відповідально і серйозно готується до кожного бою. Тому, що завжди прагне до перемоги. А цю перемогу він присвятив своїм батькам і близьким людям, які уболівали і переживали за нього.
Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.
Світлина автора.

Похожие материалы

Редакцией БИЖ было принято решение отключить возможность оставлять комментарии не авторизованным пользователям, чтобы не допустить комментарии с нецензурной лексикой и провокационными заявами.

Чтобы оставить комментарий Зарегистрируйтесь или Войдите на сайт, как уже существующий пользователь сайта.

Читать также

Марафонец предлагает…

Марафонец предлагает…

Сразу же отметим, чтобы знать, что такое шведская стенка, уличные и детские комплексы, необходимо ...

«Космонавти» зібрались в Тернах

«Космонавти» зібрались в Тернах

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА розповідав, що 35 років тому селищна команда з Тернів виграла першість Сумської...

Надзвичайні події в Буринському районном…

Надзвичайні події в Буринському районному будинку культури

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА вітає своїх читачів зі святом Благовіщення! Бажає усім здоров’я, щастя, успіхів, ...

У Сумах в маршрутці затримано пассажира …

У Сумах в маршрутці затримано пассажира з пістолетом, націленого на водія (відео, фото)

У обласному центрі працівниками ДАІ затримано пасажира з пістолетом, який погрожував водію.

Магнитные бури в июне 2015 года

Магнитные бури в июне 2015 года

Уже много «писано - переписано», что магнитная буря - это возмущение геомагнитного поля. Оно может...

Душа поета - від краси...

Душа поета - від краси...

Всесвітній день поезії відзначається щороку 21 березня, якраз - у день весняного рівнодення. Свято...

Футболісти ФК «Гранум» мають срібні медалі в першості Сумщи…

Футболісти ФК «Гранум»  мають срібні медалі в першості Сумщини з футболу

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА інформував своїх читачів про першість Сумської області з футболу. Як і ...

У першості Буринського району перемогли волейболістки третьо…

У першості Буринського району перемогли волейболістки третьої міської школи

Чимало уболівальників прийшли підтримати юних волейболісток із трьох міських шкіл та Слобі...

Буринь: футболісти - ветерани продемонстрували гру високого …

Буринь: футболісти - ветерани продемонстрували гру високого гатунку

Сьогодні в Бурині відбувся футбольний матч між футболістами команд «Коровинці» (біла фор...

Путивльщина. Мазевка. 1999 год – турнир с настольного теннис…

Путивльщина. Мазевка. 1999 год – турнир с настольного тенниса: есть о чем вспомнить… (видео, фото)

БЛОГ ИВАНА ЖИТНИКА несколько раз на своих страницах рассказывал как в селе Мазевка Путив...

Сумщина футбольная: «Агробизнес ТСК» (Ромны) – чемпион облас…

Сумщина футбольная: «Агробизнес ТСК» (Ромны) – чемпион области 2014 года

В чемпионате Сумской области по футболу досрочно первое место занял роменский клуб «Агро...

Успенські ветерани взяли участь у турнірі з волейболу пам’ят…

Успенські ветерани взяли участь у турнірі з волейболу пам’яті Олександра Римаренка

На Конотопщині відбувся турнір пам’яті депутата Конотопської районної ради шостого скликан...

Сумщина: і першість, і чемпіонат з футболу сезону 2017 року …

Сумщина: і першість, і чемпіонат з футболу сезону 2017 року уже завершилися

БЛОГ ІВАНА ЖИТНИКА розповідав про першість Сумщини з футболу у нинішньому році. І майже пр...

Донецькі футболісти не змогли перемогти німецьких гравців

Донецькі футболісти не змогли перемогти німецьких гравців

Донецький «Шахтар» у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи на «Арені Львів» зіграв в нічию...

Маленькі футболісти Бурині

Маленькі футболісти Бурині

Осінь з кожним днем холоднішає… Проте ще сонячні дні нагадують про літо, яке минуло швид...

ЧМ - 2014. ½ финала: Бразилия – Германия – 1:7. Ужас и позор…

ЧМ - 2014. ½ финала: Бразилия – Германия – 1:7. Ужас и позор Бразилии…(ВИДЕО, ФОТО)

Если сказать, что после этого матча Бразилия в шоке – это ничего не сказать. И дело даже...

ПФК «Сумы» в 1/16 финала Кубка Украины сыграет с харьковским…

ПФК «Сумы» в 1/16 финала Кубка Украины сыграет с харьковским «Металлистом»?

ПФК «Сумы» » в матче 1/16 финала Кубка Украины по футболу должен сыграть с харьковским «...

«Золота осінь» в Бурині

«Золота осінь» в Бурині

На стадіоні «Урожай», що в Бурині, відбувся традиційний турнір з футболу «Золота осінь»…...

Знаменитий боксер з Сум Тарас Шелестюк в США сфотографувався…

Знаменитий боксер з Сум Тарас Шелестюк в США сфотографувався з українськими гімнастками

Сумчанин Тарас Шелестюк, ГОРДОСТЬ СУМЩИНЫ. Тарас Шелестюк: путь к вершинам…чемпіон світу...

Олексій Хобленко – вихованець путивльського футболу, можливо…

Олексій Хобленко – вихованець путивльського футболу, можливо, в нинішньому сезоні гратиме за ужгородську «Говерлу»

Олексій Хобленко, який ази футболу освоював у Путивлі, нині грає в київському «Динамо - ...

В ДТП погибла Виктория Панова - чемпионка мира по акробатиче…

В Дергачевском районе, что в Харьковской области, автомобиль «Opel Kadett» на скорости в...

Рецепты от Александры

Овочеві рулетики з начинкою з сиркової маси

Овочеві рулетики з начинкою з сиркової маси

  Дуже смачна страва. Втім, кожен може це перевірити, приготувавши її... Бризолі Читать полностью

Спорт

Кубок Буринського району завоював ФК «Колос» (Бури…

Кубок Буринського району завоював ФК «Колос» (Буринь)

25 вересня 2016 року в півфінальних матчах на Кубок Буринщини з футболу на  стадіоні «Урожай» зуст... Читать полностью

Кино

Конотоп: благодійний фонд розвитку «Рідний край» п…

Конотоп: благодійний фонд розвитку «Рідний край» прийшов на допомогу… (відео, фото)

Благодійний фонд розвитку «Рідний край» (засновник Сергій Талала) надав необхідне обладнання. Тепе... Читать полностью

Событие

Сумчанину Александру Анищенко присвоено звание Гер…

Сумчанину Александру Анищенко присвоено звание Герой Украины (посмертно)

Петр Порошенко, президент Украины, присвоил звание Герой Украины с вручением ордена «Золотая Звез... Читать полностью

Эксклюзив

Житель Буринського району запасся наркотиками для …

Житель Буринського району запасся наркотиками для власного споживання

Близько пів кілограма коноплі (на світлині) вилучили співробітники Буринського відділення поліції в ... Читать полностью

Каждый из читателей хочет увидеть, а главное – прочитать свежие новости. Ведь они информируют о последних событиях в мире, Украине, Сумщине. Новости Украины - обогащают читателей свежей информацией о всем том, что происходит в стране. Свежие новости города Сумы на БЛОГЕ ИВАНА ЖИТНИКА – это, в первую очередь, новости сегодняшнего дня. А еще – очень свежие новости спорта, культуры, экономики и т.д., и т.п. Многих читателей интересуют и свежие новости Путивля. Ведь этот древний исторический город всегда наполнен новостями общественной жизни, спортивных, культурных и других интересных событий. А еще в этом городе учится много молодежи, которая очень активная в жизни края. Впрочем, обо всем этом и рассказывает БЛОГ ИВАНА ЖИТНИКА. Новости Конотопа всегда в цене. Потому, что их ждут многие читатели БЛОГА ИВАНА ЖИТНИКА. И все, что происходит каждый день в этом известном в мире городе – все освещается на страницах БИЖ. Спорт, культура, экономика, общественная жизнь, литературные новости Бурыни – очень ждут читатели БЛОГА ИВАНА ЖИТНИКА. Каждый день, обновленные и интересные новости Буринщины можно почитать только на нашем сайте. Только БЛОГ ИВАНА ЖИТНИКА несет правдивую информацию читателям о всем, что каждый час и день происходит в мире, Украине, Сумах, Путивле, Конотопе, Бурыни и в других городах, населенных пунктах Сумской области. И все это - оперативно, интересно, своевременно.

Login

Register

*
*
*
*
*

* Field is required


©2011-2017  http://ivanzhytnyk.com
- Все права защищены.