Мішель Терещенко достроково складає повноваження міського голови м.Глухів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА розповідав, що 28 серпня 2018 року, 26 депутатів Конотопської міської ради проголосували за недовіру міському голові м. Конотоп Артему Семеніхіну…

З’явилася інформація в СпецКор медіа, що Мішель Терещенко достроково складає повноваження міського голови м. Глухів.

Про це повідомив він сам під час сесії Глухівської міської ради.

Він звернувся до депутатів та закликав їх підтримати його заяву про дострокове припинення повноважень міського голови.

Мотивував це тим, що більше не може спостерігати опору з боку депутатського корпусу. І що для ефективної роботи ради вимушений прийняти таке рішення.

Наші депутати взяли місто в заручники. Це позиція «Волі народу». В таких умовах я не можу працювати. Я не можу сидіти отримувати зарплату і нічого не могти робити.

У цій ситуації мені треба зробити лише одне. Я завтра зранку напишу заяву про дострокове припинення повноважень міського.

Прошу завтра на позачерговій сесії його підтримати

міський голова Мішель Терещенко

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.