«РОДИНА, РОДИНА, ВІД БАТЬКА ДО СИНА...»

Під такою назвою відбулося родинне свято, яке підготували учні 3-Б класу разом з класоводом Качньовою Л.В. та вихователем ГПД Ричкалем В.П.

Діти майстерно виконували пісні, вірші, шануючи своїх батьків, розігрували сценки.

Далі були проведені веселі конкурси, у яких брали участь і мами, і тата разом зі своїми дітьми.

Яскраве свято надовго запам'ятається присутнім!

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Світлана Моргулець.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.