Американець у Бурині провів перше заняття з вивчення англійської мови

Сьогодні, 05 грудня 2018 року, як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ОСВІТА, усі бажаючі буринці долучитися до спільноти розмовного клубу англійської мови «English Speaking Club with Ross».

Заняття відбулося у приміщення методичного центру центральної публічної бібліотеки.

Його провів волонтер Корпусу Миру США в Україні Рос Гастін, який нині працює в Буринській міській СШ № 1 імені В.М.Кравченка, і буде в ній трудитися протягом двох років.

Перше засідання розмовного клубу англійської мови «English Speaking Club with Ross» пройшло весело, цікаво і пізнавально.

Слухачі знайомилися, слухали Росса Гастіна, виконували невеличкі завдання, писали групові оповідання.

До слова, наступної середи, 12 грудня 2018 року, відбудеться наступне заняття на тему «Культура».

Світлина Валентини Охріменко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.