Масниця в Слободі

Традиційне слов'янське свято Масниця завжди відзначалося дуже весело. Адже воно знаменує собою прихід весни.

Масниця розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне дійство, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам вихователі нашого садочка навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками.

Також вчать прославляти свій рідний край та з любов’ю ставитисядо всього прекрасного, що нас оточує.

На занятті дітям розповідали про традиції та обряди на Масницю, читали вірші, а потім малюки вправно відгадували загадки про зиму та весну.

Головним атрибутом свята були млинці, які уособлюють тепле весняне сонечко.

Тож, як годиться, наше свято закінчилося їх смакуванням.

Малята були в захопленні від дійства та отримали нові знання.

Про все це розповідає сторінка «ДНЗ (ясла-садок) «Струмочок» в facebook.

Відзначимо, що ДНЗ «Струмочок» розташований у селі Слобода, що в Буринському районі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.