Медична реформа: кінцевого терміну підписання декларацій немає…

На третій тиждень кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в електронній системі охорони здоров'я зареєстровано 1 191 313 декларацій, повідомив Урядовий портал.

За кількістю підписаних декларацій лідирує місто Київ з 157 тисячами декларацій.

На другому місці Харківська область (134 889 декларацій), на третьому – Вінницька область (116 683 декларації), на четвертому – Донецька область – понад 116 тисяч декларацій і на п’ятому місці – Дніпропетровська область (98 024 декларації).

Відзначимо, що 73,0 відсотка пацієнтів, які підписали декларації, обирають сімейних лікарів.

Саме сімейних лікарів у системі зареєстровано найбільше – 11 822 спеціалісти.

Загалом підписувати декларації можуть уже понад 18 тисяч лікарів.

До системи «Електронне здоров’я» станом на 20 квітня 2018 року підключено 1 031 комунальний заклад, який надає первинну медичну допомогу.

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що кінцевого терміну підписання декларацій немає…

На світлині: медичний заклад у місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.