Відбувся 10 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі: огляд, турнірна таблиця (відео)

У Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу 29 серпня 2020 року розпочалися ігри другого кола.

У 10 турі зафіксовані такі результати:

ФК «Недригайлів» (Недригайлів) – ФК «Явір» (Краснопілля) – 1:4

ФК «Колос» (Северинівка) – ФК «Кролевець» (Кролевець) – 1:0

ФК «Ромни» (Ромни) – ФК «Альянс-2» (Липова Долина) – 1:3

ФК «Нафтовик» (Охтирка) – ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – 4:1

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – ФК «Тростянець» (Тростянець) – 1:2

ФК «Недригайлів-Барса-2003» з рахунком 1:4 програв ФК «Явір» (Краснопілля)

Голи забивали: Бакляк Богдан (45 хвилина) – Стрибак Олександр (3 та 8 хвилини), Бушля Антон (22 хвилина з пенальті, 41 хвилина).

ФК «Колос» (Северинівка) завдяки точному удару лідера чемпіонату Сергія Ббиніна, який забив уже 11 голів, переміг команду 1:0 ФК «Кролевець».

ФК «Нафтовик» (Охтирка) з рахунком 4:1 переміг ФК «Україна-Аграрна» (Токарі).

Голи забивали: Іщенко Дмитро (7 хвилина), Лапін Олександр (з пенальті 24 хвилина), Мостовий Владислав (90+5 хвилина) – Таранченко Владислав (67 хвилина).

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) з рахунком 1:2 поступився ФК «Тростянець».

Голи забивали: Москаленко Антон (4 хвилина) – Мигаль Максим (67 хвилина), Деряпа Денис (71 хвилина).

ФК «Ромни» (Ромни) поступився ФК «Альянс-2» (Липова Долина) з рахунком 1:3

Голи забивали: Генрі ( з пенальті 11 хвилина) – Шпирьонок Артем (60 хвилина, 90+3 хвилина), Петленко Артур (82 хвилина).

Ось як виглядає турнірна таблиця у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу після 10 турів:

10. ФК «Ромни» 10 0 1 9 11-36 1

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Відео ФК «Альянс».

У 11 турі, який відбудеться в суботу, 05 вересня 2020 року, між собою зіграють:

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – ФК «Недригайлів-Барса 2013» (Недригайлів)

ФК «Тростянець» (Тростянець) - ФК «Нафтовик» (Охтирка)

ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – ФК «Ромни» (Ромни)

ФК «Кролевець» (Кролевець) - ФК «Явір» (Краснопілля)

Один матч 11 туру вже відбувся. ФК «Альянс-2» (Липова Долина) з рахунком 2:2 зіграв з ФК «Колос» (Северинівка).

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/libraries/quix/app/drivers/joomla/template.php on line 191