У Путивлі презентовано книгу Юлії Новікової «На хвилях музики Сумщини»

Сьогодні, 6 червня 2018 року, у місті Путивль відбулася презентація книги Юлії Новікової, вчителя музичного мистецтва Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Г.Я.Базими, члена Національної спілки журналістів України, композитора та поета.

Її друга за ліком книга пісень має розділи – «Рідний край благословенний», «Родина, родина від батька до сина», «Народ скаже як зав’яже», « Полюбив-покохав».

Пісні написані Юлією Новіковою на слова поетів Сумщини.

Світлина Артема Савченка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.