У Бурині звучала «Поезія – це музика душі»

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЛІТЕРАТУРА, у читальній залі Буринської центральної публічної бібліотеки зібралися талановиті митці слова Буринщини, щоб відзначити Всесвітній день поезії.

Ведуча заходу, провідний бібліотекар Лідія Герасименко, представила гостей свята, коротко розповівши про їх творчість.

А потім шанувальники поетичного слова поринули у світ прекрасної, чарівної поезії.

Авторські вірші читали Микола Ліщенко, Віктор Осадчий, Оксана Сергієнко, Ніна Бикова, Лідія Кархова, Наталія Редько, Лариса Браташ, Валентина Колесник, Антоніна Третяк, Любов Колюка.

Алла Охріменко подарувала книгозбірні два примірники альманаху «Барви», на сторінках якого розміщені її вірші.

Для гостей свята звучали пісні у виконанні сімейного дуету Аліни та Оксани Надженко, дуету у складі Лідії Лишенко та Ніни Бикової.

Насамкінець присутніх привітала зі святом представник міської ради Людмила Конопленко.

Бібліотекарі підготували до свята книжкову викладку літератури місцевих авторів «Поезія – це музика душі».

Присутні ще довго спілкувалися, обговорювали питання видання ще однієї збірки «Елегія – 3», ділилися творчими планами та фотографувалися на згадку, розповів сайт http://www.library-buryn.org

Відзначимо, що попередні альманахи – «Елегія» та «Елегія 2» – упорядкував і був одним з авторів Іван Житник, журналіст, письменник, поет.

Художнє оформлення книг здійснив художник Микола Бондаренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.