На Роменщині, біля життєдайної джерельної криниці, висадять червону калину…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА розповідав, що ГО «Серця Кіборгів» разом з ДП «Роменський лісгосп» та активістами дещо раніще облаштували Бацманівську криницю та територію поруч 500-річного красеня дуба пана Верещаки у селі Кропивинці, що в Роменському районі.

До слова, тут встановлено інформаційні таблички.

Тим самим, заново роменці відкрили цю місцину для людей, які можуть відпочити й насолодитися прекрасною природою…

Про це дивовижне місце громадська організація ніколи не забуває.

Тепер тут планується висадити калину…

З цього приводу пропонуємо звернення голови ГО «Серця кіборгів» АНАТОЛІЯ СВИРИДА:

–Друзі, запрошую долучитися до гарної справи! Вже анонсував, що хочемо висадити калину біля Бацманівської криниці, що у Роменському районі. Отож, чекаю всіх бажаючих у неділю, 14 квітня 2019 року, об 11 годині біля Роменської ЗОШ №11. Там сідаємо в автобус, і їдемо до криниці. На місці визначаємося, як посадити «червоногронну», саджаємо, сходимо до 500-річного дуба… Ну і, як бонус – жаримо шашлики! Чекаю на вас, друзі! Саджанці калини вже придбали в ДП «Роменський лісгосп». Викупили всю калину, яку вони виростили!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.