Екскурсія «Ромашки» до дитячої бібліотеки «Дім, де живуть казки»

Читання – невід'ємний процес на всіх стадіях формування особистості. Починаючи з дитячого віку, коли дитині читають вголос батьки, закінчуючи зрілим віком, коли людина духовно зростає.

З метою розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховання охайності до книги і надання перших порад, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами для вихованців дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка» була проведена екскурсія «Дім, де живуть казки».

Малюки вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Радо зустріли маленьких гостей бібліотекарі дитячої книгозбірні, щоб познайомити із чарівною родиною книг. А для того, щоб подорож була цікавою та веселою – для них підготували насичену програму.

У центрі читального залу була розміщена яскрава виставка-інсталяція «Смачні книжки для перших зубів». Серед казкових героїв новенькими обкладинками посміхнулися до малечі цікаві ілюстровані книжечки та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.

Дітки, слухавши розповідь бібліотекаря про устрій Книжкової Країни – бібліотеки, з нетерпінням чекали, аби швидше «спробувати на смак» книжкові смаколики. Свою активність дітлахи проявили також у літературній вікторині «Ми до тебе, Казко, в гості завітали».

На закінчення діти закріпили правила поведінки у бібліотеці, дбайливого ставлення до бібліотеки та із задоволенням переглянули мультфільми за мотивами українських народних казок: «Івасик-Телесик», «Котик і Півник» та «Кривенька Качечка».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.