У Бурині шанували пам’ять Великого Кобзаря

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА, сьогодні, 11 березня 2019 року, в рамках шевченківських днів у Бурині біля Пам’ятного знаку Т.Г.Шевченку відбувся мітинг на вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

З нагоди відзначення 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка до містян звернулися голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та автор пам’ятного знаку, відомий художник-графік Микола Бондаренко, який в минулому році також презентував в районному краєзнавчому музеї серію графічних робіт до поеми Тараса Шевченка «Гайдамаки», присвячену 250-річчю Коліївщини та 205-й річниці народження Великого Кобзаря.

Учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Євгенія Коваленко та народний аматорський ансамбль «Троїсті музики» (керівник Світлана Головко) виконали для присутніх твори Великого сина українського народу.

Молитву за Тарасом Григоровичем Шевченком та Україною здійснив настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей отець Димитрій.

На завершення заходу ведуча Вікторія Рябоконь запросила краян до покладання квітів на знак вічної пам’яті величного генія Кобзаря.

Марина Біркун, керівник художній районного будинку культури.

Світлина Ілони Ігнатенко, техніка народної аматорської кіновідеостудії «Формат».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.