У Бурині вшанували земляків-героїв, які віддали життя за Гідність та Свободу України

У Буринській центральній дитячій бібліотеці до Дня Гідності та Свободи проведено героїко-патріотичну годину «Україна – простір гідності та свободи».

Учні 4-Б класу Буринської міської СШ № 1 імені Віталія Кравченка уважно слухали про хронологію тих трагічних подій і дуже емоційно сприймали подану інформацію, чому сприяв відеоряд підготований бібліотекарями.

Після Майдану на території нашої держави розпочалися військові дії на Сході, в ході яких було втрачено тисячі життів солдат та мирних жителів, серед яких і наші земляки.

Електронна презентація із фотографіями загиблих Героїв Буринского району в зоні проведення операції об’єднаних сил, не залишила байдужою жодної дитини.

А особливо зворушливо було зауважити, що одного з Героїв – Віталія Кравченка діти впізнали відразу, адже саме його ім’я носить перша міська школа.

Героям Майдану і воїнам захисникам України, які загинули за світле майбутнє нашої держави, була присвячена хвилина тиші.

Діти, готуючись до зустріч у бібліотеці, зробили малюнки.

Експозиція дитячих робіт вразила своєю різноманітністю та яскравістю.

Тому, що в кожну ілюстрацію було вкладено душу і серце.

І маленькі патріоти коментували свої роботи натхненно та із задоволенням переглянули книжково-ілюстративну виставку «Гідність і свобода – гасло нашого народу»...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.