Микола Верповський, знаний у світі фотохудожник з Бурині, подарував Буринській бібліотеці цінний каталог…

Микола Верповський, відомий в Україні і світі фотохудожник, подарував Буринській центральній публічній бібліотеці каталог Міжнародної виставки фотографії Kyiv Photo Week 2018.

У каталозі на сторінках 48-49 розміщена інформація про Миколу Верповського та роботи фотомитця, які експонувалися на виставці.

Це видання поповнить колекцію Бібліотеки Конгресу США.

Ми пишаємось, що у Бурині живе й творить митець міжнародного масштабу!

Про це розповіла Валентина Охріменко на сторінці «ЛІТЕРАТУРНО - МИСТЕЦЬКА БУРИНЩИНА» в facebook.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.