Добра благодійна справа відомого фотохудожника з Бурині Миколи Верповського

Микола Верповський з міста Буринь, відомий фотохудожник в Україні та світі, започаткував та реалізував благодійний проект – видав настільний календар на наступний 2019 рік з власними світлинами, на яких - подружні пари, що багато років прожили в щасливому шлюбі, серед них – і наші буринці. Календар має назву «Кохання не старіє і не вмирає».

Кошти від реалізації тиражу календаря він віддав на лікування онкохворій дівчині, котру не так давно показували на одному з центральних телеканалів.

Незабаром про цей добрий вчинок Миколи Верповського вийде телепередача, в якій ми в подробицях взнаємо: як створювався та реалізовувався проект, як автор умовляв сфотографуватися подружні пари і цим довів, що кохання вічне...

Ті буринці, які придбали календар (а Микола Дишковець та Алла Флікінштейн придбали аж по 10 примірників), зробили також добру справу.

Адже благодійність є найбільшим виявом гуманності…

Про все це на сторінці «ЛІТЕРАТУРНО - МИСТЕЦЬКА БУРИНЩИНА» в facebook розповіла Валентина Охріменко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.