У Бурині юні артисти вітали спортсменів…

Щорічно у вересні в Україні святкується День фізичної культури і спорту.

У рамках його відзначення 8 вересня 2018 року на Буринському міському стадіоні «Урожай» пройшло свято шанувальників здорового способу життя, сили, здоров’я та гармонії «Буринщина спортивна».

Про нього детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ.

У цій спортивній феєрії, звукове і музичне оформлення, яке підготував Дмитро Кривопишин, взяли участь і аматори Буринського районного будинку культури.

У ролі ведучого виступив Денис Ларінцев.

А музичні вітання прихильникам спорту подарували юні солістки районної сцени Настуся Кулик, Вероніка Головко та Арина Лісогор.

Приємним подарунком для присутніх став і музичний супровід свята у виконанні оркестру народних інструментів дитячої школи мистецтв Буринської міської ради під керівництвом Володимира Осадчого.

Марина Біркун, художній керівник Буринського районного будинку культури.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.