День вишиванки у Буринському РБК

Сьогодні, 17 травня 2018 року, у день відзначення Всесвітнього дня вишиванки, всі бажаючі мали змогу долучитися до традицій наших предків, віддавши шану унікальному прадавньому оберегові духовності нашого народу – вишитій сорочці, яка об’єднує і надихає українців на збереження національної культури, духовного спадку, звичаїв та нові здобутки.

З нагоди цього нового народного свята біля Буринського районного будинку культури пройшла патріотична акція «ВИШИВАНКА ЄДНАЄ НАС».

Краяни, які вважають себе справжніми українцями, мали змогу продемонструвати свої вишиванки та помилуватися українськими вишитими сорочками інших учасників заходу, поспілкуватися з присутніми та прослухати пісні у виконанні Наталії Зайченко, Андрія Козиря та сімейного дуету у складі Світлани Головченко та Наталії Сомової.

Закінчилася акція загальною світлиною, на якій збережуться щиросердні посмішки і дорослих і маленьких українців. Про це інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідала художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

Світлина Ілони Ігнатенко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.