У Бурині відбудеться «Хореографічний коловорот»

Напередодні Міжнародного дня танцю, який відзначається 29 квітня 2018 року, в Буринському районному будинку культури вже вдруге на Буринщині проводиться свято грації, динаміки та натхнення.

Запрошуються прихильники танцювального мистецтва 27 квітня 2018 року, у п’ятницю, на ІІ Відкритий районний фестиваль-огляд «Хореографічний коловорот», який розпочнеться о 13 годині.

Вхід вільний.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.