У Бурині виставка розповідає про табори смерті

Сьогодні, 11 квітня 2018 року, відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Зокрема, у Буринському районному краєзнавчому музеї проведена тематична екскурсія «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства».

Також відкрита виставка робіт художника Романа Єфіменка – уродженця с.Клепали, в’язня концтабору Бухенвальд.

Працівники музею розповідали відвідувачам про концтабори Другої світової війни, а також познайомили з художніми роботами Романа Єфіменка, які створені автором під час перебування у концтаборі Бухенвальд…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.