У Буринському РБК відзначатимуть Міжнародний день прав жінок і миру

7 березня 2018 року у Буринському районному будинку культури відбудеться святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру «Як добре, що на світі мама є».

Дійство розпочнеться о 14 годині.

У програмі:

  • Вітання від очільників району та міста.

  • Нагородження Почесними грамотами кращих жінок Буринщини.

  • Велика концертна програма.

Також глядачі будуть приємно вражені оновленою красивою сценою та світловим оформленням.

Вартість квитка 10 грн.

Квитки можна придбати вже сьогодні, 6 березня 2018 року, в Буринському районному будинку культури та безпосередньо перед початком концерту.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.