У Бурині відкрито фотовиставку про земляка, вченого-єгиптолога Всеволода Павлова

Сьогодні, 28 лютого 2018 року, в Буринському районному краєзнавчому музеї відкрито фотовиставку з нагоди 120-річчя від дня народження нашого земляка Павлова Всеволода Володимировича – вченого-єгиптолога, доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв РРФСР, члена Спілки художників СРСР.

Захід відвідали перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина Перепелиця, начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець, начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради Віктор .Домашенко, громадськість району.

Директор музею Микола Кононенко розповів про життєвий шлях вченого Павлова В.В, його здобутки в дослідженні єгиптології, наголосив на світосприйнятті митця через об’єктив, які він фахово зафіксував на своїх фото у 50-60 роках ХІХ століття.

Відзначимо, що Буринський міський парк нині носить назву Павловський парк.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.