У Бурині святкують Масляну: проводжають зиму та зустрічають весну

Сьогодні, 17 лютого 2018 року, в місті Буринь відбувається святкування проводів зими та зустрічі весни.

Це дійство – «Буринська Масляна-2018».

Із самого ранку на майданчику поблизу Буринського районного будинку культури розпочалася виставка домашніх птахів та звірів.

Також відбуваються театралізоване дійство, концертна програма, дитячі ігри та розваги з аніматорами (на світлині), конкурси та спортивні змагання, безпрограшна лотерея, конкурс на найбільший млинець на приз міського голови, святкова торгівля тощо.

А ще – усіх бажаючих пригощала польова кухня, проходять майстер-класи з видів декоративно-прикладного мистецтва та виставка дитячих творчих робіт.

Нині на Першотравневій площі виступає гурт «Тінь Сонця».

А завтра, 18 лютого 2018 року, в Буринському районному будинку культури о 12 годині розпочнеться циркова програма та живе лазерне шоу.

Проводи зими та зустріч весни в Бурині продовжуються…

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.