День закоханих відсвяткували в Буринській ЦПБ

14 січня 2018 року завітав святий Валентин до Буринської центральної публічної бібліотеки. На вході до книгозбірні читачів вітав яскраво оформлений постер, а виставка-інсталяція «Книжкове бібліосерце» додавала гарного настрою.

У заді панувала романтична атмосфера і звучав саксофон.

Чудові мелодії дарували вихованці дитячої школи мистецтв Дарина Рибалко, Софія Сухомлін, Роман Коров’яковський та їх виклач Володимир Осадчий.

До слова, всі юні музиканти є переможцями та лауреатами різноманітних конкурсів-фестивалів.

Бібліотекарі відділу обслуговування спільно з працівниками Буринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області підготували та провели захід – ток-шоу «Заплела дивну казку любов».

Присутніх вітали головний спеціаліст Буринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області Марина Ракоїд та заступник міського голови Сергій Чередник.

Потім учасникам заходу були запропоновані конкурси та психологічні тести, а незаміжнім дівчатам ведуча вручила святково оформлені молитви від святого Трифона, покровителя подружжя і сім’ї, день якого також припадає на 14 лютого, розповів сайт library-buryn.org.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.