«Ярославна» з Путивля виборола гран - прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі (відео)

Путивльський фольклорний колектив «Ярославна» виборов гран - прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Новорічні пригоди».

Фестиваль відбувся в у місті Київ.

Керівником «Ярославни» вже багато років поспіль є Заслужений працівник культури України Олена Черв`яцова.

Пропонуємо читачам БіЖ виступ (початок з 50 хвилини) Путивльського фольклорного колективу «Ярославна» на творчому вечорі письменника, поета, журналіста Івана Житника, який відбувся у Буринському районному будинку культури…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.