«Родинний чаросвіт» на сцені Буринського РБК

У Буринському районному будинку культури відбувся районний фестиваль родинної творчості.

Районна сцена представила мистецький захід, на якому глядачі познайомилися із творчими родинами Буринщини, – учасниками районного фестивалю родинної творчості «Родинний чаросвіт».

Вкраїнському роду нема переводу,

Хай пісня єднає коріння святі,

Дай, Боже, нам віру і братнюю згоду

На довгії роки, на вічні віки!

Як відомо, дерево не може жити без коріння, а людина – без роду.

І тому одне з найпрекрасніших див нашого життя – це чаросвіт родинного затишку, усвідомлення того, що поряд є рідні і близькі люди, що завжди є місце, де тебе чекають...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.