«Буринська Масляна - 2018»

17 лютого 2018 року відбудеться святкування проводів зими та зустрічі весни «Буринська Масляна - 2018».

О 8 годині розпочнеться виставка домашніх птахів та звірів (майданчик біля РБК).

З 11 години відбуватимуться театралізоване дійство, концертна програма, дитячі ігри та розваги з аніматорами, конкурси та спортивні змагання, безпрограшна лотерея, конкурс на найбільший млинець на приз міського голови, святкова торгівля.

А ще – пригощатиме польова кухня (центральна площа міста), проходитимуть майстер-класи з видів декоративно-прикладного мистецтва та виставка дитячих творчих робіт (фойє РБК).

Про святкове дійство у Бурині повідомив організаційний комітет.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.