Закохані зустрінуться у Буринському РБК

Буринський районний будинок культури запрошує на розважальні заходи з нагоди відзначення Дня закоханих

13 лютого 2018 року, вівторок

14-00 Конкурсно-розважальна програма для школярів «Чари першого кохання». Святкова танцювальна програма буде переплітатися із захоплюючими конкурсами, виступами юних талантів, цікавою інформацією, зустріччю з друзями, а можливо … і з першим коханням. Вхід вільний.

14 лютого 2018 року, середа

21-00 Розважальна диско-програма для молоді «Романтична атмосфера». Присмак романтики запрошуємо відчути і закоханих, і тих, хто ще шукає свою половинку. Атмосферу будуть створювати веселі та романтичні танці, дотепні жарти і конкурси. Вартість квитка: 10-00 грн.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.