Щедрівки у Буринському РБК

Щедрий вечір, 13 січня 2018 року, не оминув, звичайно ж, і Буринський районний будинок культури. Біля ялинки лунали народні щедрівки, в яких веселі щедрувальники бажали добра і достатку всім присутнім, закладу культури та всій Україні і його народу.

Звичайно ж, як годиться, всі щедрувальники одержували смачні винагороди, розповіла БІЖ художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.