На Буринщині підприємець під час ремонту доріг завищив обсяги робіт майже на 150 тисяч гривень бюджетних коштів

Прокуратурою Сумської області за результатом слідства, проведеного слідчими Слідчого управління ГУ НП України в Сумській області, за оперативного супроводу співробітників УЗЕ в Сумській області повідомлено про підозру фізичну особу-підприємця, який під час ремонту дорожнього покриття привласнив бюджетні кошти.

Встановлено, що у 2017 році між зазначеним підприємцем та Хустянською сільською радою Буринського району укладено договір на проведення ремонту твердого дорожнього покриття ряду вулиць вказаного населеного пункту. У подальшому на підставі актів виконаних робіт підприємцю перераховано майже півмільйона гривень.

Однак у ході слідства встановлено, що у офіційній документації підприємець зазначив недостовірні відомості про обсяги та якість виконаних робіт, у тому числі про використані під час їх виконання матеріали.

Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи обсяги робіт по ремонту дорожнього покриття є завищеними майже на 150 тис грн.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 та ч. 3 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене повторно), ч. 1 та ч. 3 ст. 358 підроблення офіційного документа, вчинене повторно) КК України.

Підозрюваному загрожує обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.